Mapa

Jastrzębia Góra – Plan miasta

Miejscowość istnieje od 70 lat i jest osiedlem wchodzącym administracyjnie w skład miasta Władysławowo.

KML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-LogoWikitude-Logo
Kwatery Prywatne Krystna, Jastrzębia Góra

loading map - please wait...

Nasza lokalizacja: 54.827442, 18.312020
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Nasza lokalizacja
Kwatery Prywatne Krystyna

ul. Topolowa 1
84-104 Jastrzębia Góra
tel.: +48 (058) 674 92 23

Jastrzębia Góra, gmina Władysławowo, Polska

Na planie znajdującym się powyżej znajdą Państwo położenie naszego obiektu. Warto mieć na uwadze fakt, że to właśnie Jastrzębia Góra jest najdalej na północ wysuniętym fragment Polski, ku zaskoczeniu wielu jest ona o całe 120m dalej w kierunku północnym niż Rozewie. To szczególne miejsce zostało oznakowane tzw. Gwiazdą Północy – obeliskiem położonym w pobliżu Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego przez Towarzystwo Miłośników Jastrzębiej Góry.

Jak dojechać do Jastrzębiej Góry?

  • samochodem

Proponujemy skorzystanie z autostrady A1 (kalkulator opłat) prowadzącej z Czerniewic (okolice Torunia) a kończącej się w Rusocinie koło Pruszcza Gdańskiego na południe od Gdańska.

W Gdyni jest wspólny dworzec PKP i PKS (linia 650, przystanek Jastrzębia Góra) z dogodnymi połączeniami do Jastrzębiej Góry.

Latem Polskie Koleje Państwowe uruchamiają dodatkowe połączenia ze znajdujacym się nieopodal Jastrzębiej Góry Władysławowem. Oznacza to możliwość niemalże bezpośredniego połączenia z celem podróży ze sporej cześci dużych miast znajdujących się na południu Polski. Z Władysławowa do Jastrzębiej Góry można dojechać komunikacją miejską, busem bądź taksówką.